dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sklep online Pomoc Tagi Newsletter
Prenumerata
Prenumerato
 • 12 numerów Muratora
 • karta Murator KLUB
 • 5 Numerów Specjalnych

Ogrody i Tarasy

Od Piwnicy po Dach

Dach na Lata

Urządzamy Poddasze

Dom Energooszczędny

 • katalog Urządzamy dom i mieszkanie
kod: MSJ
170,00 zł
 • 12 numerów Muratora
 • karta Murator KLUB
 • 4 numery Poradnika Muratora Zrób to sam
 • książka Szkoła remontowania
kod: MHJ
155,00 zł
 • 12 numerów Muratora
 • karta Murator Klub
kod: MPJ
120,00 zł
 • 12 numerów e-wydania Muratora

format PDF

49,45 zł
Uwaga!

Oferta prenumeraty jubileuszowej jest ważna do 11 czerwca 2013 r.  lub do wyczerpania zapasów.

Karta Murator KLUB oprawnia do skorzystania ze specjalnego programu rabatowego. Naszymi partnerami jest 300 firm - dostawców różnych produktów i usług niezbędnych w procesie budowy, remontu czy wykańczania wnętrz. Prenumeratorzy Muratora, którzy wykupią prenumeratę jubileuszową z kartą Murator KLUB mają prawo do zakupów z rabatami sięgającymi nawet kilkudziesięciu procent.

Partnerami programu są między innymi: Praktiker, Tubądzin, Koło, Huppe, Black-Red-White, BoConcept, Play, Kler, Komputronic, NOTI, Fabryka Form, Ceramika Paradyż, Viega, Marazzi, Villeroy & Bosh, ACO, dekoria.pl, Laufer, Keramag, Poolspa, Hansgrohe, BODO, Viessmann, Rintal, Home&you, Meble Rust i wiele innych.

Szczegóły oferty www.muratorKLUB.pl

 

Weź kredyt hipoteczny z Doradcą Murator FINANSE, a roczną prenumeratę otrzymasz w PREZENCIE.
Zadzwoń 801 56 86 86, napisz dom@muratorfinanse.pl.s Szczegóły promocji sprawdź na www.muratorfinanse.pl.

strzałka
1. Zyskujesz więcej
W każdym wariancie prenumeraty zyskujesz i nie ponosisz kosztów wysyłki
2. Zamawiasz wygodnie
 • przez Internet: www.sklep.murator.pl
 • wysyłając SMS pod numer 7142 (koszt: 1 zł netto + VAT wg stawki obowiązującej w dniu wysłania wiadomości). W treści wpisz kolejno (bez polskich znaków, z kropkami): kod prenumeraty.TAK.od którego numeru wysłać prenumeratę.imię.nazwisko.ulica.numer domu/numer mieszkania.kod miejscowości.miejscowość (na przykład: MUS.TAK.11. Jan.Krasniewski.Swieza 1/1.00-025.Rykow.)
 • telefonicznie: 801 322 555
 • pocztą elektroniczną: klienci@murator.com.pl

Numer rachunku wpłat za prenumeratę:

BPH SA 41 1060 0076 0000 3310 0015 6733, SWIFT: BPHKPLPK. Pierwszy zamówiony numer, jeśli jest w sprzedaży, otrzymasz w ciągu 10 dni wraz z wypełnionym drukiem przelewu. Firmy otrzymują kalkulację należności, a po jej uregulowaniu – zamówiony tytuł i fakturę VAT. Wykupienie prenumeraty pism fachowych stanowi dla firm koszt uzyskania przychodu. Oferta ważna do 14 listopada 2012 r. lub do wyczerpania zapasów. Pozostałe oferty prenumeraty dostępne na www.sklep.murator.pl
Wysyłając SMS, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez MURATORA SA z siedzibą w Warszawie przy al. Wyzwolenia 14 w celu realizacji niniejszego zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Zapewniamy prawo dostępu do tych danych i ich poprawiania. Jeżeli wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach promocyjno-marketingowych, prosimy o wpisanie w treści SMS-a po kodzie prenumeraty słowa „TAK”.
Konkursy
Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Otrzymaliśmy wiele ciekawych, oryginalnych i inspirujących dekoracji świątecznych, z których jury wybrało 18 prac. Sprawdź, czy znalazłeś się w gronie laureatów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Pobierz bezpłatny poradnik remontowy dla wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości. Zawiera on mnóstwo przydatnych wskazówek i rad specjalistów z różnych dziedzin z zakresu technologii budowlanych, prawa, finansów, które pomogą przygotować się do remontu i ułatwią jego przeprowadzenie.
e-wydania
Wydania specjalne
Remont i Modernizacja
Poradnik remontowy dla wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości. Zawiera mnóstwo przydatnych wskazówek i rad specjalistów z różnych...
Remont i Modernizacja
Zrób to Sam nr 4/2014
Coraz częściej decydujemy się na łączenie pomieszczeń. Dotyczy to zwłaszcza kuchni, którą chętnie włączamy w strefę dzienną. Jak rozebrać ścianę sprawnie i bezpiecznie?
Zrób to Sam nr 4/2014
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.