Sklep online
Bądź na bieżąco!
Zapisz się na newsletter
| muratordom.pl » Murator » Aktualności » Wykańczamy poddasze dla Wiktora

Wykańczamy poddasze dla Wiktora

W lipcu rozstrzygnęliśmy konkurs dla Czytelników „Poddasze marzeń” organizowany przez nasz miesięcznik. Nagrodą główną było kompleksowe wykończenie poddasza według pomysłu inwestora.

Na konkurs wpłynęło prawie 300 prac, z których jury wyłoniło kilka najlepszych. Zwyciężyli Państwo Iżewscy z Brzegu, którzy przesłali na konkurs projekt wykończenia strychu, na którym mógłby zamieszkać ich 7-letni syn Wiktor. Dom Państwa Iżewskich stoi na urokliwym osiedlu z lat 30. Pod dużym dwuspadowym dachem znajdują się sypialnie, a nad nimi jest jeszcze przestrzeń nieużytkowa o powierzchni 45 m2. Rodzice marzyli o tym, aby na otwartej przestrzeni pod kalenicą wygospodarować miejsce do spania oraz kącik do nauki i zabawy dla syna. Dzięki konkursowi to marzenie się spełniło.

Sponsorzy konkursu ufundowali materiały niezbędne do wykończenia poddasza. Firma Fakro – okna dachowe, Knauf Insulation – wełnę mineralną do ocieplenia, a Pfleiderer Grajewo – drewnopochodne płyty budowlane MFP do wykończenia poddasza – wykonania skosów i ścian kolankowych oraz wykonania podkładu podłogowego, a także płyty laminowane Global Collection, z których zostaną zrobione meble. Dzięki konkursowi ciemny strych zmienił się w ciepłe i dobrze doświetlone poddasze użytkowe. Prace wykończeniowe są już prawie na ukończeniu – zostało jeszcze tylko pomalowanie ścian oraz wykonanie mebli z płyt laminowanych.

Już niebawem pokażemy w miesięczniku „Murator” w pełni wykończone poddasze, na którym zamieszka mały Wiktor.

Przeczytaj dodatkowo:
Telewizja Budowlana Muratora - murator.tv...

Z przyjemnością informujemy, że murator.tv - Telewizja Budowlana Muratora została wyróżniona w...

Ważne wybory: okna drewniane czy plastikowe

Każdy inwestor musi podjąć na różnych etapach budowy i wykończenia domu wiele ważnych decyzji,...

"Inwestycja w dom", czyli jak dobrze wydać...

Nowy cykl jest przeznaczony dla tych, którzy zastanawiają się nad modernizacją dom i jego wyposażenia....

Debata „Muratora” – „Domy w 2021 roku”

24 września w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się debata „Domy w 2021 roku”. Zaproszeni...

Ankieta „Mój dom w 2021 roku” – nagrody

We wrześniowym numerze „Muratora” ogłosiliśmy ankietę dla naszych Czytelników. Prosiliśmy,...

Fundamenty tradycyjne czy płyta fundamentowa - co...

Każdy inwestor musi podjąć na różnych etapach budowy i wykończenia domu wiele ważnych decyzji,...

SPRAWDŹ
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.