Sklep online Pomoc Tagi Newsletter
| muratordom.pl » Murator » Aktualności » Wykańczamy poddasze dla Wiktora

Wykańczamy poddasze dla Wiktora

W lipcu rozstrzygnęliśmy konkurs dla Czytelników „Poddasze marzeń” organizowany przez nasz miesięcznik. Nagrodą główną było kompleksowe wykończenie poddasza według pomysłu inwestora.

Na konkurs wpłynęło prawie 300 prac, z których jury wyłoniło kilka najlepszych. Zwyciężyli Państwo Iżewscy z Brzegu, którzy przesłali na konkurs projekt wykończenia strychu, na którym mógłby zamieszkać ich 7-letni syn Wiktor. Dom Państwa Iżewskich stoi na urokliwym osiedlu z lat 30. Pod dużym dwuspadowym dachem znajdują się sypialnie, a nad nimi jest jeszcze przestrzeń nieużytkowa o powierzchni 45 m2. Rodzice marzyli o tym, aby na otwartej przestrzeni pod kalenicą wygospodarować miejsce do spania oraz kącik do nauki i zabawy dla syna. Dzięki konkursowi to marzenie się spełniło.

Sponsorzy konkursu ufundowali materiały niezbędne do wykończenia poddasza. Firma Fakro – okna dachowe, Knauf Insulation – wełnę mineralną do ocieplenia, a Pfleiderer Grajewo – drewnopochodne płyty budowlane MFP do wykończenia poddasza – wykonania skosów i ścian kolankowych oraz wykonania podkładu podłogowego, a także płyty laminowane Global Collection, z których zostaną zrobione meble. Dzięki konkursowi ciemny strych zmienił się w ciepłe i dobrze doświetlone poddasze użytkowe. Prace wykończeniowe są już prawie na ukończeniu – zostało jeszcze tylko pomalowanie ścian oraz wykonanie mebli z płyt laminowanych.

Już niebawem pokażemy w miesięczniku „Murator” w pełni wykończone poddasze, na którym zamieszka mały Wiktor.

Przeczytaj dodatkowo:
"Inwestycja w dom", czyli jak dobrze wydać...

Nowy cykl jest przeznaczony dla tych, którzy zastanawiają się nad modernizacją dom i jego wyposażenia....

Zapraszamy na cykl "Budowa domu pasywnego krok po...

Rozpoczęła się niezwykła budowa domu pasywnego. Marzena i Jarosław Wierzchuccy wygrali konkurs "Zbuduj z...

Kupon na kredyt hipoteczny. Akcja Muratora i...

Zdobądź kupon i uzyskaj kredyt hipoteczny taniej niż gdzie indziej.  

Ile kosztuje budowa domu piętrowego, a ile domu z...

W odpowiedzi na artykuł „Ważne wybory. Dom z poddaszem czy piętrowy” z numeru 2/2015...

Wyniki konkursu na esej „Dom polski 2021”

W numerze 9/2014 „Muratora” ogłosiliśmy konkurs na esej, który w ciekawy sposób...

Zmiany w prawie budowlanym – list z Ministerstwa...

Czekające nas zmiany w budownictwie jednorodzinnym były tematem zorganizowanej przez „Muratora”...

SPRAWDŹ
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.