dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

Murator 08/2014

  • Czas na modernizację kotłowni
  • Adaptacje budynków gospodarczych
  • Samonośne sufity podwieszane
  • Jak zrobić podłogę na stropie
  • Czym dogrzać dom – kozą czy kominkiem
  • Formalności związane z zakończeniem budowy

Dodatki

  • „Drewno w domu”
więcej
Aktualności
...czyli muratorowy przegląd nowych domów. Są one z różnych regionów Polski i reprezentują różne style. Łączy je to, że pokazywaliśmy je na łamach miesięcznika i że stanowią dla nas pozytywne przykłady budynków, z których powstania mogą się cieszyć nie tylko mieszkańcy.
Negocjujesz cenę, zawierasz umowę z wykonawcą, masz problemy na budowie - zobacz, jakie są prawidłowe odpowiedzi i reakcje inwestora.
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! 
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! Zaprasza murator.tv - Telewizja Budowlana Muratora.
Pogotowie Budowlane Muratora - już działa i czeka na zgłoszenia
Masz problem ze swoim domem? Może wezwiesz Pogotowie Budowlane Muratora? Napisz na adres: forum@murator.com.pl. Jeśli będziemy w stanie pomóc, przyjedziemy z ekspertem, a film z wizyty pomoże także innym. Zapewniamy anonimowość!
Ogłoszenie wyników plebiscytu DOMATOR 2013
Plebiscyt Czytelników „Muratora” i Muratordom.pl DOMATOR 2013 – Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu został rozstrzygnięty. Wczoraj na targach Budma ogłoszono wyniki konkursu. Zobacz, komu przyznano nagrody!
Patronaty
Budowlana Marka Roku 2014
13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 producentom z branży materiałów budowlanych.
Piękna pogoda i bogaty program sprawiły, że wokół Przedstawicielstw firmy Viessmann w Polsce do południa zgromadzili się licznie Instalatorzy z rodzinami.
Konkursy
Do kuchni i łazienki na poddaszu firma Velux poleca drewniano-poliuretanowe okna obrotowe GLU. Dowiedz się więcej. W II Edycji Konkursu możesz wygrać okno w rozmiarze 78 x 118 cm za 1577 zł!
e-wydania
Wydania specjalne
Czas na remont
Lato to idealny czas na remont. Dlatego warto zmobilizować się i zacząć go już teraz, by jak najszybciej cieszyć się z jego efektów i mieszkać wygodniej, ładniej i taniej. Radzimy, jak przygotować...
Czas na remont
Nowe Okna i Drzwi
Dom nowo budowany musi mieć nowe okna, drzwi i bramę garażową, dom remontowany – powinien. W tym przypadku nowe znaczy lepsze, bardziej dopasowane do wyzwań współczesności, a przede wszystkim...
Nowe Okna i Drzwi
Okna dachowe to konstrukcje, w których trudniej jest osiągnąć parametry umożliwiające instalowanie ich w domach o wysokich wymaganiach dotyczących energooszczędności. W...
Barwy coraz śmielej wchodzą do naszych wnętrz. Jeśli chcemy pomalować sąsiadujące ze sobą płaszczyzny na różne kolory, trzeba je starannie połączyć, czyli wykonać...
Poprawny dobór materiałów do wykonania hydroizolacji budynku i prawidłowe ich wbudowanie to podstawowy warunek pozwalający na uniknięcie późniejszych problemów z wilgocią....

Murator to najchętniej czytany miesięcznik dla budujących i remontujących domy. W Muratorze znajdziesz fachowe porady dotyczące nie tylko budowania i remontu domów jednorodzinnych. Podpowiadamy, jaki wybrać projekt domu, jak zabrać się za prace wykończeniowe a także jakie są najważniejsze zasady projektowania wnętrz. Murator to rzetelne artykuły na temat planowania i budowy instalacji elektrycznej, grzewczej czy wodno-kanalizacyjnej. Z miesięcznika dowiesz się, jakie wybrać urządzenia grzewcze, aby koszty ogrzewania były jak najniższe. Wyjaśniamy też, jak właściwie interpretować prawo budowlane i warunki techniczne. Jak prowadzić rozmowy z ekipą budowlaną, jak kontrolować poszczególne etapy budowy domu. Dzięki naszym poradom wybudujesz po prostu piękny i nowoczesny dom. Z Muratorem budowa domu i remont domu będą prostsze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.