dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

Murator 05/2014

  • Pustaki ceramiczne bez mitów
  • Wszystko o wełnie mineralnej
  • Dom jak nowy. Adaptacja piwnicy
  • Uwaga na błędy. Jak zaaranżować kuchnię, żeby była wygodna
  • Cegła – ceniony materiał architektoniczny
  • Budowa gruntowego wymiennika ciepła

Dodatki

  • „Kolektory w praktyce”
więcej
Aktualności
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! 
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! Zaprasza murator.tv - Telewizja Budowlana Muratora.
Masz problem ze swoim domem? Może wezwiesz Pogotowie Budowlane Muratora? Napisz na adres: forum@murator.com.pl. Jeśli będziemy w stanie pomóc, przyjedziemy z ekspertem, a film z wizyty pomoże także innym. Zapewniamy anonimowość!
Plebiscyt Czytelników „Muratora” i Muratordom.pl DOMATOR 2013 – Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu został rozstrzygnięty. Wczoraj na targach Budma ogłoszono wyniki konkursu. Zobacz, komu przyznano nagrody!
WYNIKI KONKURSU – nowe okna z kompleksową usługą wymiany
Murator z grupą OKNOPLAST zorganizował konkurs dla swoich Czytelników, w którym nagrodą jest modelowa wymiana okien w domu jednorodzinnym, mieszkaniu i lokalu usługowym. Oto lista zwycięzców!
Kupon na kredyt hipoteczny. Akcja Muratora i Eurobanku
Zdobądź kupon i uzyskaj kredyt hipoteczny taniej niż gdzie indziej.  
Patronaty
Bliżej zielonej energii
W dniach 13-15 maja w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower oraz Międzynarodowe Targi Energetyki ExpoPower.
To prestiżowe wydarzenie co roku gromadzi czołowych przedstawicieli branży stolarki budowlanej, świata polityki, nauki i biznesu. Zapadające na nim decyzje mają duży wpływ na kształtowanie tej branży w Polsce i wyznaczanie nowych kierunków jej rozwoju. W tym roku kongres będzie obradował po raz piąty.
Konkursy
Czytelnicy miesięcznika Murator i Muratordom.pl wybrali trzy, według nich najlepsze, materiały. Zobacz, kto zwyciężył w plebiscycie Domator 2013.
e-wydania
Wydania specjalne
"Urządzamy ogród" NSE 1/14
Urządzenie ogrodu jest przyjemne – nawet oczyszczanie działki z chwastów i przekopywanie ziemi często podejmujemy z radością, bo wiemy, że to koniec batalii o dom. A kiedy wokół niego zakwitną...
"Urządzamy ogród" NSE 1/14
Z czego budować dom
Nowoczesny i komfortowy dom można zbudować na kilka sposobów. Jak wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie spośród różnorodnej oferty materiałów i technologii budowlanych? Jakimi kryteriami kierować się,...
Z czego budować dom
Stal i beton – dwa materiały o całkowicie odmiennych właściwościach, które tworzą niezastąpiony w nowoczesnym budownictwie duet. Jest on z powodzeniem wykorzystywany...
Stal i beton – dwa materiały o całkowicie odmiennych właściwościach, które tworzą niezastąpiony w nowoczesnym budownictwie duet. Jest on z powodzeniem wykorzystywany...
Są nienasiąkliwe i gładkie. Brud nie wnika w ich strukturę i nie zmieniają koloru. Nie wykruszają się, są odporne na wilgoć i wodoszczelne. Mogą być stosowane przez...

Murator to najchętniej czytany miesięcznik dla budujących i remontujących domy. W Muratorze znajdziesz fachowe porady dotyczące nie tylko budowania i remontu domów jednorodzinnych. Podpowiadamy, jaki wybrać projekt domu, jak zabrać się za prace wykończeniowe a także jakie są najważniejsze zasady projektowania wnętrz. Murator to rzetelne artykuły na temat planowania i budowy instalacji elektrycznej, grzewczej czy wodno-kanalizacyjnej. Z miesięcznika dowiesz się, jakie wybrać urządzenia grzewcze, aby koszty ogrzewania były jak najniższe. Wyjaśniamy też, jak właściwie interpretować prawo budowlane i warunki techniczne. Jak prowadzić rozmowy z ekipą budowlaną, jak kontrolować poszczególne etapy budowy domu. Dzięki naszym poradom wybudujesz po prostu piękny i nowoczesny dom. Z Muratorem budowa domu i remont domu będą prostsze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.