dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

Murator 05/2014

  • Pustaki ceramiczne bez mitów
  • Wszystko o wełnie mineralnej
  • Dom jak nowy. Adaptacja piwnicy
  • Uwaga na błędy. Jak zaaranżować kuchnię, żeby była wygodna
  • Cegła – ceniony materiał architektoniczny
  • Budowa gruntowego wymiennika ciepła

Dodatki

  • „Kolektory w praktyce”
więcej
Aktualności
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! 
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! Zaprasza murator.tv - Telewizja Budowlana Muratora.
Masz problem ze swoim domem? Może wezwiesz Pogotowie Budowlane Muratora? Napisz na adres: forum@murator.com.pl. Jeśli będziemy w stanie pomóc, przyjedziemy z ekspertem, a film z wizyty pomoże także innym. Zapewniamy anonimowość!
Plebiscyt Czytelników „Muratora” i Muratordom.pl DOMATOR 2013 – Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu został rozstrzygnięty. Wczoraj na targach Budma ogłoszono wyniki konkursu. Zobacz, komu przyznano nagrody!
WYNIKI KONKURSU – nowe okna z kompleksową usługą wymiany
Murator z grupą OKNOPLAST zorganizował konkurs dla swoich Czytelników, w którym nagrodą jest modelowa wymiana okien w domu jednorodzinnym, mieszkaniu i lokalu usługowym. Oto lista zwycięzców!
Kupon na kredyt hipoteczny. Akcja Muratora i Eurobanku
Zdobądź kupon i uzyskaj kredyt hipoteczny taniej niż gdzie indziej.  
Patronaty
Bliżej zielonej energii
W dniach 13-15 maja w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower oraz Międzynarodowe Targi Energetyki ExpoPower.
To prestiżowe wydarzenie co roku gromadzi czołowych przedstawicieli branży stolarki budowlanej, świata polityki, nauki i biznesu. Zapadające na nim decyzje mają duży wpływ na kształtowanie tej branży w Polsce i wyznaczanie nowych kierunków jej rozwoju. W tym roku kongres będzie obradował po raz piąty.
Konkursy
Czytelnicy miesięcznika Murator i Muratordom.pl wybrali trzy, według nich najlepsze, materiały. Zobacz, kto zwyciężył w plebiscycie Domator 2013.
e-wydania
Wydania specjalne
"Urządzamy ogród" NSE 1/14
Urządzenie ogrodu jest przyjemne – nawet oczyszczanie działki z chwastów i przekopywanie ziemi często podejmujemy z radością, bo wiemy, że to koniec batalii o dom. A kiedy wokół niego zakwitną...
"Urządzamy ogród" NSE 1/14
Z czego budować dom
Nowoczesny i komfortowy dom można zbudować na kilka sposobów. Jak wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie spośród różnorodnej oferty materiałów i technologii budowlanych? Jakimi kryteriami kierować się,...
Z czego budować dom
Niepozorny, parterowy wiejski domek pod Krakowem. Po przebudowie jego obrys nie zmienił się, ale powierzchnia domu zwiększyła się ponaddwukrotnie.
Bardzo duże zmiany konstrukcji starego domu stawiają pod znakiem zapytania opłacalność rozbudowy. Z reguły tańsza i mniej uciążliwa jest budowa nowych fragmentów domu niż...
Termoizolacje przyszłości to materiały, które doskonale ochronią dom przed stratami ciepła, będą też ekologiczne, trwałe i przyjazne wykonawcom. Zapewnią większy komfort...

Murator to najchętniej czytany miesięcznik dla budujących i remontujących domy. W Muratorze znajdziesz fachowe porady dotyczące nie tylko budowania i remontu domów jednorodzinnych. Podpowiadamy, jaki wybrać projekt domu, jak zabrać się za prace wykończeniowe a także jakie są najważniejsze zasady projektowania wnętrz. Murator to rzetelne artykuły na temat planowania i budowy instalacji elektrycznej, grzewczej czy wodno-kanalizacyjnej. Z miesięcznika dowiesz się, jakie wybrać urządzenia grzewcze, aby koszty ogrzewania były jak najniższe. Wyjaśniamy też, jak właściwie interpretować prawo budowlane i warunki techniczne. Jak prowadzić rozmowy z ekipą budowlaną, jak kontrolować poszczególne etapy budowy domu. Dzięki naszym poradom wybudujesz po prostu piękny i nowoczesny dom. Z Muratorem budowa domu i remont domu będą prostsze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.