dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

Murator 08/2014

  • Czas na modernizację kotłowni
  • Adaptacje budynków gospodarczych
  • Samonośne sufity podwieszane
  • Jak zrobić podłogę na stropie
  • Czym dogrzać dom – kozą czy kominkiem
  • Formalności związane z zakończeniem budowy

Dodatki

  • „Drewno w domu”
więcej
Aktualności
...czyli muratorowy przegląd nowych domów. Są one z różnych regionów Polski i reprezentują różne style. Łączy je to, że pokazywaliśmy je na łamach miesięcznika i że stanowią dla nas pozytywne przykłady budynków, z których powstania mogą się cieszyć nie tylko mieszkańcy.
Negocjujesz cenę, zawierasz umowę z wykonawcą, masz problemy na budowie - zobacz, jakie są prawidłowe odpowiedzi i reakcje inwestora.
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! 
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! Zaprasza murator.tv - Telewizja Budowlana Muratora.
Pogotowie Budowlane Muratora - już działa i czeka na zgłoszenia
Masz problem ze swoim domem? Może wezwiesz Pogotowie Budowlane Muratora? Napisz na adres: forum@murator.com.pl. Jeśli będziemy w stanie pomóc, przyjedziemy z ekspertem, a film z wizyty pomoże także innym. Zapewniamy anonimowość!
Ogłoszenie wyników plebiscytu DOMATOR 2013
Plebiscyt Czytelników „Muratora” i Muratordom.pl DOMATOR 2013 – Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu został rozstrzygnięty. Wczoraj na targach Budma ogłoszono wyniki konkursu. Zobacz, komu przyznano nagrody!
Patronaty
Budowlana Marka Roku 2014
13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 producentom z branży materiałów budowlanych.
Piękna pogoda i bogaty program sprawiły, że wokół Przedstawicielstw firmy Viessmann w Polsce do południa zgromadzili się licznie Instalatorzy z rodzinami.
Konkursy
Do kuchni i łazienki na poddaszu firma Velux poleca drewniano-poliuretanowe okna obrotowe GLU. Dowiedz się więcej. W II Edycji Konkursu możesz wygrać okno w rozmiarze 78 x 118 cm za 1577 zł!
e-wydania
Wydania specjalne
Czas na remont
Lato to idealny czas na remont. Dlatego warto zmobilizować się i zacząć go już teraz, by jak najszybciej cieszyć się z jego efektów i mieszkać wygodniej, ładniej i taniej. Radzimy, jak przygotować...
Czas na remont
Nowe Okna i Drzwi
Dom nowo budowany musi mieć nowe okna, drzwi i bramę garażową, dom remontowany – powinien. W tym przypadku nowe znaczy lepsze, bardziej dopasowane do wyzwań współczesności, a przede wszystkim...
Nowe Okna i Drzwi
Jedno z najzimniejszych i najtrudniejszych do uszczelnienia miejsc w domu to brama garażowa. Jeżeli garaż jest ogrzewany lub połączony z częścią mieszkalną, powinno się w nim...
Duże okna są obecnie elementem każdego nowoczesnego domu. Realizowanie marzenia o szerokim otwarciu salonu na taras nie musi rodzić obaw, że będzie tędy uciekać dużo ciepła....
W domach sprzed kilkudziesięciu lat przeciekające tarasy nad pomieszczeniami ogrzewanymi to częsty problem budowlany. Jest wiele sposobów na skuteczny remont tarasu. Omówimy...

Murator to najchętniej czytany miesięcznik dla budujących i remontujących domy. W Muratorze znajdziesz fachowe porady dotyczące nie tylko budowania i remontu domów jednorodzinnych. Podpowiadamy, jaki wybrać projekt domu, jak zabrać się za prace wykończeniowe a także jakie są najważniejsze zasady projektowania wnętrz. Murator to rzetelne artykuły na temat planowania i budowy instalacji elektrycznej, grzewczej czy wodno-kanalizacyjnej. Z miesięcznika dowiesz się, jakie wybrać urządzenia grzewcze, aby koszty ogrzewania były jak najniższe. Wyjaśniamy też, jak właściwie interpretować prawo budowlane i warunki techniczne. Jak prowadzić rozmowy z ekipą budowlaną, jak kontrolować poszczególne etapy budowy domu. Dzięki naszym poradom wybudujesz po prostu piękny i nowoczesny dom. Z Muratorem budowa domu i remont domu będą prostsze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.