dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

Murator 08/2014

  • Czas na modernizację kotłowni
  • Adaptacje budynków gospodarczych
  • Samonośne sufity podwieszane
  • Jak zrobić podłogę na stropie
  • Czym dogrzać dom – kozą czy kominkiem
  • Formalności związane z zakończeniem budowy

Dodatki

  • „Drewno w domu”
więcej
Aktualności
Negocjujesz cenę, zawierasz umowę z wykonawcą, masz problemy na budowie - zobacz, jakie są prawidłowe odpowiedzi i reakcje inwestora.
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! 
Byliśmy dla Was na Targach Budowlanych BUDMA. Z kamerą odwiedziliśmy stoiska firm, by zapytać, jakie mają nowości, w jakim kierunku rozwija się dana branża. Zobaczcie cykl wywiadów o nowościach i trendach budowlanych 2014! Zaprasza murator.tv - Telewizja Budowlana Muratora.
Masz problem ze swoim domem? Może wezwiesz Pogotowie Budowlane Muratora? Napisz na adres: forum@murator.com.pl. Jeśli będziemy w stanie pomóc, przyjedziemy z ekspertem, a film z wizyty pomoże także innym. Zapewniamy anonimowość!
Ogłoszenie wyników plebiscytu DOMATOR 2013
Plebiscyt Czytelników „Muratora” i Muratordom.pl DOMATOR 2013 – Najlepsze materiały i produkty do wykończenia domu został rozstrzygnięty. Wczoraj na targach Budma ogłoszono wyniki konkursu. Zobacz, komu przyznano nagrody!
WYNIKI KONKURSU – nowe okna z kompleksową usługą wymiany
Murator z grupą OKNOPLAST zorganizował konkurs dla swoich Czytelników, w którym nagrodą jest modelowa wymiana okien w domu jednorodzinnym, mieszkaniu i lokalu usługowym. Oto lista zwycięzców!
Patronaty
Budowlana Marka Roku 2014
13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 producentom z branży materiałów budowlanych.
Piękna pogoda i bogaty program sprawiły, że wokół Przedstawicielstw firmy Viessmann w Polsce do południa zgromadzili się licznie Instalatorzy z rodzinami.
Konkursy
Czytelnicy miesięcznika Murator i Muratordom.pl wybrali trzy, według nich najlepsze, materiały. Zobacz, kto zwyciężył w plebiscycie Domator 2013.
e-wydania
Wydania specjalne
Czas na remont
Lato to idealny czas na remont. Dlatego warto zmobilizować się i zacząć go już teraz, by jak najszybciej cieszyć się z jego efektów i mieszkać wygodniej, ładniej i taniej. Radzimy, jak przygotować...
Czas na remont
Nowe Okna i Drzwi
Dom nowo budowany musi mieć nowe okna, drzwi i bramę garażową, dom remontowany – powinien. W tym przypadku nowe znaczy lepsze, bardziej dopasowane do wyzwań współczesności, a przede wszystkim...
Nowe Okna i Drzwi
Panele laminowane przestały już być tanią imitacją drogich posadzek. Dziś produkowane są także takie, które mogą z powodzeniem służyć kilku pokoleniom. Producenci prześcigają...
Potrafią być sufitem, ścianą, regałem na książki... Bez wątpienia płyty gipsowo-kartonowe mają duże możliwości i z wdziękiem pozwalają, by je wykorzystać. Przedstawiamy...
Koszty wymiany okien w domu kostce zależą przede wszystkim od tego, na jaki rodzaj i standard okien się zdecydujesz. Podpowiadamy, ile będzie kosztowała wymiana wszystkich 11...

Murator to najchętniej czytany miesięcznik dla budujących i remontujących domy. W Muratorze znajdziesz fachowe porady dotyczące nie tylko budowania i remontu domów jednorodzinnych. Podpowiadamy, jaki wybrać projekt domu, jak zabrać się za prace wykończeniowe a także jakie są najważniejsze zasady projektowania wnętrz. Murator to rzetelne artykuły na temat planowania i budowy instalacji elektrycznej, grzewczej czy wodno-kanalizacyjnej. Z miesięcznika dowiesz się, jakie wybrać urządzenia grzewcze, aby koszty ogrzewania były jak najniższe. Wyjaśniamy też, jak właściwie interpretować prawo budowlane i warunki techniczne. Jak prowadzić rozmowy z ekipą budowlaną, jak kontrolować poszczególne etapy budowy domu. Dzięki naszym poradom wybudujesz po prostu piękny i nowoczesny dom. Z Muratorem budowa domu i remont domu będą prostsze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.